Červen 2012

Kávová maska pro suché vlasy

10. června 2012 v 16:48 | ChristinexSykes |  Tutorialy
kávaSuché vlasy bez života potřebují hydrataci a živiny. Dopřej jim je.

Budeš potřebovat: 1 žloutek, 3 lžíce olivového oleje, 2 lžíce mleté kávy
Jak na to: Všechny ingredience pořádně promíchej a kašičku natři na suché vlasy. Nechej dvacet minut působit a pak důkladně smyj. Lepší je vymývat masku vlažnější vodou. Každá maska, která obsahuje vajíčko, je totiž zrádná v tom, že pod příliš teplou vodou se vajíčko změní v nepříjemné cucky, které se z vlasů špatně dostávají. Pokud se ti to stane, nech je být a počkej, až ti vlasy uschnou. Pak půjdou snadno vyčesat.

Zdroj: krasna.cz

Vlastní recenze:
Po 6 letech žehlení a barvení vlasů jsem jim dala pokoj a mimo regenerační balzámy a kondicionery jsem zkusila i tuhle masku a zatím se mi osvědčila nejvíc. Vlasy mám po této masce ještě lepší než jsem měla před vším tím barvením a žehlením vždycky jsem je měla hrubý ted je mám jemný na dotek a tím i rovnější takže žehlení není ani třeba. M§žu jen doporučit.

Prominte nestíhám .....

4. června 2012 v 7:49 | ChristinexSykes |  Site
Omlouvám se za neaktivitu no stejně mio sem nikdo nechodí už to není jak dřív s blogem že stačilo dát pár bleskovek obrázkuz sme tam rozumný článek a hned 100 lidí za den :D ale i když je to tak bloguju od 11 a nevzdám se toho no každopádně chtěla jsme udělat nový layout ale blbne mi photoshop :/ články mě něják nenapadaj jak dřív ale zrušitnechcu přece jenom někdy něco přidám :D ani čas není začla jsem hrát wow a když nehraju já tak přítel takže na net se stejně nedostanu a ještě k tomu škola no takže éo prázdninách to snad bude lepší a když ne budem zakládat s přítelem web o akvaristice a tak takže jestli vás to zajímá tak pak vám sem hodím adresu :)