Tutorialy

Kávová maska pro suché vlasy

10. června 2012 v 16:48 | ChristinexSykes
kávaSuché vlasy bez života potřebují hydrataci a živiny. Dopřej jim je.

Budeš potřebovat: 1 žloutek, 3 lžíce olivového oleje, 2 lžíce mleté kávy
Jak na to: Všechny ingredience pořádně promíchej a kašičku natři na suché vlasy. Nechej dvacet minut působit a pak důkladně smyj. Lepší je vymývat masku vlažnější vodou. Každá maska, která obsahuje vajíčko, je totiž zrádná v tom, že pod příliš teplou vodou se vajíčko změní v nepříjemné cucky, které se z vlasů špatně dostávají. Pokud se ti to stane, nech je být a počkej, až ti vlasy uschnou. Pak půjdou snadno vyčesat.

Zdroj: krasna.cz

Vlastní recenze:
Po 6 letech žehlení a barvení vlasů jsem jim dala pokoj a mimo regenerační balzámy a kondicionery jsem zkusila i tuhle masku a zatím se mi osvědčila nejvíc. Vlasy mám po této masce ještě lepší než jsem měla před vším tím barvením a žehlením vždycky jsem je měla hrubý ted je mám jemný na dotek a tím i rovnější takže žehlení není ani třeba. M§žu jen doporučit.

Barevný vlásky pomocí pastelů =)

9. února 2012 v 19:04 | Zdroj: scene-core.blog.cz
Přišla jsem na super nápad , tak mě zajímalo jestli se to opravdu dá a koukám že jo???
Stačí vám k tomu jen suché pastelový barvy =) . Můžete aplikovat i na tmavý vlasy =)

Jak na to? Boty s Ostnama =)

26. ledna 2012 v 10:04 | Zdroj: scene-core.blog.cz

Budete potřebovat:
- Boty =D
- Ostny , velikosti jaké chcete ( zakoupíte v rockshopech a takových obchodech nebo na interenetu např: ( http://www.mondobizaro.cz/pyramidy-a-ostny ).
- Vrtačku , ( vrták podle tlouštky šroubku ostnu + aspoň 0,5 mm navíc )
- A pokuď budete chtít i na podpatek ostny, tak lepidlo na přilepení šroubku, doporučuji tuhle značku " Loctite Super Attak Control" , používá i slečna na videu , stojí kolem 100,- ,ale bude vám to pořádně držet !!!

Upozornění: Ujistěte se že při sřoubovaní hrotu jsou šroubky ve stejný tloušce jako boty aby vás šroubky nedřely do kotníku atd.... Pokuď to bohůžel nejde , dnes si můžete koupit gelové nástavce do bot , sežene ve všech obchodech z obuvi =)

Postup(celý článek):

Rainbow eyes-tutorial

25. ledna 2012 v 14:34 | ChristinexSykes
Zatím jsem ho ještě nezkoušela ale dost mě zaujaly rainbow(duhový) stíny :) hned jak to zkusím tka se pochlubím :D a jsem ráda že konečně můžu nedávno mi došla paleta stínů 120 barev :)
 
 

Reklama